VARANGER ASVOTUNDRA IKS

KONTAKT VARANGER ASVO

Firmanavn: Varanger ASVO AS

Org. nr.: 916 778 198 MVA

 

Besøksadresse:                                      Postadresse:

Fabrikkveien 35                                        Postboks 243

9800 Vadsø                                               9811 Vadsø

                                            

KONTAKTLISTE 

AVDELING/NAVN TELEFON E-POST  
       

ADMINISTRASJON

78 94 21 50    
       
Daglig leder
Petter Dahl
91 15 22 77

petter.dahl@tundras.no

 

Personal- og tiltaksleder Vivian Mentzen Bardosen

92 27 81 42

vivian.bardosen@tundras.no  
       

TUNDRA BOWLING

93 08 69 41

bowling@tundras.no

 
       

VTA-AVDELING

     
Arbeidsleder
Trond Haugvoll
92 27 81 28 trond.haugvoll@tundras.no   
Arbeidsleder
Onni Hildonen
92 27 81 32

onni.hildonen@tundras.no

 
       

KJØKKEN OG TEKSTILAVDELING

     

 

     
Arbeidsleder           Torgeir Akselsen 92 27 81 38 torgeir.axelsen@tundras.no  
Arbeidsleder
Nina Eriksen
92 27 81 34 nina.eriksen@tundras.no  

Arbeidsleder        Henriette Baumann Sand

92 27 81 43  henriette.baumann.sand@tundras.no
     

PIZZABESTILLING

  pizza@tundras.no

 

 

 

 

Sist oppdatert: Torsdag 24. januar, 2019